přehlídka amatérské filmové tvorby
snímky uvedené na přehlídce 1. prosince 2006
klobouk xyz - obrázek

klobouk xyz - obrázek

slepá kolej - obrázek

slepá kolej - obrázek

povídka beze jmen - obrázek

povídka beze jmen - obrázek

vytrženo z kontextu - obrázek

vytrženo z kontextu - obrázek

jablko nepadá daleko od hrobu - obrázek

jablko nepadá daleko od hrobu - obrázek

snímek s nadhledem sleduje počínání druhořadých gangsterů vedených nabubřelým bossem, peripetie zamilovaného mládence a konání party amatérských zlodějíčků.
domov je uzavřeným světem pohody a intimity. obyvatelé zde žijí každodenním životem, jí, spí, milují se. otevře-li se domov okolnímu světu, přichází návštěva. návštěva většinou vstupuje s nějakým cílem a je vázána k hostitelům jistou formou vztahu. vnáší přitom do obydlí určitou atmosféru a řadu nových situací. někdy se ovšem stane, že příchozí je místním obyvatelům neznámý a nepřichází na ničí popud či pozvání. v některých případech s sebou nese i nějaké tajemství... (v.ř.e.d. 007)
závislost - obrázek

závislost - obrázek

videoklip na píseň taxikář kapely kurtizány z xxv. avenue... nudržitelná touha zapálit si překračuje i zákon. a i když už máte cigarety, potřebujete oheň. nakonec, bezdomovcům taky není vždycky nejhůř... natočeno v rámci workshopu afo 2005.
klip s doprovodnou performancí, vytvořený na skladbu echoes kapely pink floyd... točeno na 16mm film
příběh tatry - obrázek

příběh tatry - obrázek

videoklip na píseň victoria's secret blackmail od kapely sunshine... příběh o životě malé plastové tatry, která se jednoho dne vydá do světa, bloudí, střetává se se svými kamarády a rivaly (traktor), musí překonat několik překážek, až si nakonec najde lásku ve světě lidí. klip oceněn 2. místem v celostátní soutěži spol. eurotel na 40. mff v karlových varech 2005.
procitnutí - obrázek

procitnutí - obrázek

film tehdejší skupiny cuatro gentes... hlavní postavou je bob, středoškolák, který právě prožívá smutné období po rozchodu s přítelkyní. deprese jsou však odstraněny na vedlejší kolej, když náš milý kudrnáč najde deník svého vrstevníka, zmítajícího se v halucinacích... otázkou zůstává, co z toho všeho, čím bob během několika dní projde, je sen, a co je skutečnost...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one