přehlídka amatérské filmové tvorby
snímky, které jsme uvedli na přehlídce 14. prosince 2007
tajuplnění - obrázek

tajuplnění - obrázek

o co filmu obecně jde? není to snad něco, co bychom mohli vtěsnat do mysteriozní formule plnění tajem. tedy nabývání opojné magičnosti skrze sled statických záběrů. vyplňování archetypální podoby podávat se velkým mýtům tajemství. a o tom všem tajuplnění taky není. v podstatě banální zápletka je rozvíjena filmařsky zručným způsobem. za zmínku stojí především práce s doprovodnou hudbou... (v.ř.e.d. 007)
milujete dívku, ale ona má utkvělou představu, že vaše rodina a celé prostředí, ve němž žijete, a do kterého ji chcete uvést, je vůči ní nepřátelské. a tak udělá všechno proto, aby vás odtrhla od rodiny a vašeho života a měla vás jen pro sebe... kam až může její snaha vést?
zloději - obrázek

zloději - obrázek

celovečerní snímek o lásce, nenávisti, dobrodružství a penězích...
non plus metrum - obrázek

non plus metrum - obrázek

ani poezie se neobejde bez boje. na povrch pronikají staré křivdy - mácha vs. chmelenský. na čí stranu se přidáte?
dobrá vůle smrti - obrázek

dobrá vůle smrti - obrázek

vladimír jako obvykle vstal, vyrazil do práce, jejíž podstatou je zahrávání si se životem. to ale netušil, že o něm bude nucen pohovořit se smrtí. i když smrt nikoho nenutí…
první sex - obrázek

první sex - obrázek

on si dal inzerát na spolubydlícího a ona se ozvala. přátelství by se mohlo stát láskou, ale je tady minulost a obava z budoucnosti. 9 songs ani porno nečekejte.
take it easy, pečorin - obrázek

take it easy, pečorin - obrázek

odvrženec z vlastní vůle, hledající uplatnění především ve svém životě. k partnerským vztahům se jen těžko dostává - vlastně ani neví, jestli holky... zásadní je role matky. ta je právě na dovolené.
big pick 2007 - obrázek

big pick 2007 - obrázek

kolik studentů každoročně vyjíždí do zahraničí na brigády... "dóst" řekl by andy. ale  málokdo přitom ještě stačí natáčet veškeré dění na kameru! pokud se i vy v létě někam chystáte,  a chcete vidět, jak to na políčkách s ovocem i mimo ně funguje, rozhodně si nenechte  tento unikátní dokument z měsíční návštěvy anglie ujít.
nerozluštitelná záhada - obrázek

nerozluštitelná záhada - obrázek

existují záhady, které nelze rozluštit... olomoucká premiéra té největší teď a tady.
miluješ mě - obrázek

miluješ mě - obrázek

hostující snímek jana chramosty. film o lásce jak ji známe, nebo jak bychom ji alespoň chtěli poznat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one