přehlídka amatérské filmové tvorby
snímky, které uvedeme na přehlídce 4. prosince 2009
jožka a božka - jak si postavili chaloupku - obrázek

jožka a božka - jak si postavili chaloupku - obrázek

animovaná pohádka o 2 manželích středního věku, kterým se již nelíbí život v paneláku na hlučném sídlišti. řeší odchodem z domova, kdy na své cestě dojdou do země, ve které získají netradiční materiál na stavbu své chaloupky na samotě u lesa, kde budou spokojeni. nápad na realizaci pohádky se zrodil v roce 2006 během sběru víček do školy. dokončeno v 03/2008 ve věku autora 14 let, žák 8. třídy ZŠ.
chalupníček a myška - obrázek

chalupníček a myška - obrázek

chalupníček a myška je animovaná loutková pohádka o skřítkovi chalupníčkovi, který svůj kouzelný ovladač používá na veškeré domácí práce. též s ním ovládá mlýnek, aby mu namlel k jídlu a pití, na co si jen vzpomene. když je na chaloupce bez babičky a dědečka, provádí různé průzkumy. bez úspěchu opět zkouší vypěstovat kytičku. na závěr dne potká Myšku, získá novou kamarádku, kterou zachrání před hladověním.
čtyři muži. jedno kakao. boj o šálek teplého nápoje může začít! a není jisté, že všichni zúčastnění vyjdou ze zápasu se ctí...
mladí lidé se scházejí a milují (ve všech významech toho slova) a při tom se někdy ani pořádně neznají. možná je to nebezpečné. kdo ví... avšak přesto se k tomu hrdinové filmu odhodlali.
příběh mladého muže, jenž měl rád kávu a myslel si, že není nic jednoduššího, než si pro ni zajít do kávomatu. ovšem nic není tak jednoduché, jak se může zdát a také milovaný nápoj vám může způsobit nemalé potíže.
pixilovaná znělka, v níž chtějí zvědavé nože nakouknout pod pokličku.
skupina animátorů podlehla balkánskému rytmu a v divokém tempu útočí na vše, co jí přišlo do cesty.
parta kamarádů jede na chatu natáčet film.
bláznivá akční komedie plná všeho... hlavně smrti...
komedie o trojici gangsterů, která si splete nebohého fanouška star treku s mafiánským obchodníkem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one