přehlídka amatérské filmové tvorby

Útočiště

Útočiště - obrázek

Útočiště - obrázek

Vojtěcha Daňka, nenápadného plachého mládence, byste si ve dne ani nevšimli, natož pak v noci. Zato on by si dobře všímal vás, jeho největší vášní je totiž voyeurismus. Za dobu, co se tomuto koníčku věnuje, viděl snad všechno… Až na vraždu. Nyní se mu však naskytla příležitost sledovat i ji.

Vojtěcha Daňka, nenápadného plachého mládence, byste si ve dne ani nevšimli, natož pak v noci. Zato on by si dobře všímal vás, jeho největší vášní je totiž voyeurismus. Za dobu, co se tomuto koníčku věnuje, viděl snad všechno… Až na vraždu. Nyní se mu však naskytla příležitost sledovat i ji. Odolá svému pokušení a zachová se jako hrdina, nebo se ukojí pohledem na lidskou smrt a půjde klidně spát? Nebo je ve hře ještě třetí možnost? Námět na akční film původně vznikl pro krotitele tohoto žánru, Jana Haluzu, ale následně se ubral zcela jiným směrem, než se čekalo, a tak se přívlastek akční vytratil do neznáma.

25 min.

Kamera, střih, scénář a režie: Milan Cyroň, Tomáš Uher

Hudba: Ondřej Broska, Pavel Baránek

Hrají: Lukáš Hodný, Veronika Dobešová, Vlastimil Černíček, Nikola Šnajdarová, Milan Polomíček, Martin Běhal, Pavel Vychodil, Zdeněk Pavlíček

22.03.2011 01:39:21
dfsprehlidka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one