přehlídka amatérské filmové tvorby
Smitmajer__Rous__Tymal_Lov_na_Boghora__3_-33-950-500-80.jpg
Dokument z posledního ročníku olomouckého festivalu PAF.
zmrd.jpg
Mirek to nemá lehký a dnešek nebude vyjímkou.
KDŽ_den07_MARYŠA-PASTIER_030.JPG
Unikátní archivní pásmo dokumetuje deset let působení olomouckého divadelního souboru v jeho nejzásadnějších okamžicích.
mravenec.jpg
Adaptace sci-fi povídky Phillipa K.Dicka. Mladý ale úspěšný ředitel významné korporace o sobě po autonehodě zjistí strašlivou pravdu, není skutečným člověkem ale uměle vyvinutou mechanickou loutkou. Musí se vyrovnat se ztrátou vlastní identity a najít nový smysl života...
ksichtbookfilm.jpg
Jste online? Uživatelé Ondřej a David se chystají na setkání se zakladatelem sociální sítě Facebook Markem Zuckerbergem. Nechtějí si ho přidat do přátel, touží ho pouze odstranit. Tragikomická jednoaktovka o Facebooku, tvrdé devastaci mezilidských vztahů a vzájemné komunikace v řadách klonů současné internetové generace.
Ve stínu borovic.jpg
Mladý hrdina se vydává na dlouhou cestu, u níž není jisté, kdy, kde a jak skončí. A jestli vůbec skončí…
muž s pěchovací zbraní.jpg
Proslulý střelec Jean-Jacques Phénoménal pověsil své pistole na hřebík a oddal se pokojnému životu na venkově. Jeho jméno tak mohlo vstoupit do dějin snad jen v souvislosti s vybranými druhy vín, ovšem jen do té doby, než byl nucen se mstít. Snímek je druhou částí tzv. phénoménální pentalogie odehrávající se v 19. století. Její první část "Chuť střelného prachu" byla oceněna zvláštní cenou poroty na PAF Praha.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one