přehlídka amatérské filmové tvorby
392655_10200236009117239_927350637_n.jpg
V nadpisu bylo řečeno vše důležité. Těšíme se na Vás!
Sberatel-vdqzjbsdílenédokumdfs0804.jpg
Vážení přátelé, pánové Cyroň, Fehu, Haluza a Vévoda Vás již posedmé zvou na přehlídku jejich aktuální tvorby! Sejdeme se v pátek 29. března 2013 ve filmovém sále, čas ještě upřesníme. Těšíme se na Vás!
Milí filmoví přátelé, sice s malým zpožděním, ale přece! Dočkali jste se, 4. dubna 2011 proběhne na Konviktu (a pozor - tentokrát v kapli Božího Těla!) již pátý ročník přehlídky amatérské filmové tvorby autorů Milana Cyroně, Andyho Fehu, Jana Haluzy a Zdeňka Vévody. Tradičně Vám nabídneme i hostující snímek, kterým tentokrát bude Odsouzenec Lukáše Masnera.

Těšte se a sledujte náš web!
výsledky internetového hlasování III. dfs - obrázek

výsledky internetového hlasování III. dfs - obrázek

podívejte se, jak jste hlasovali pro snímky loňské přehlídky. upozorňujeme, že hlasování není zcela směrodatné, záleželo i na pilnosti fanoušků jednotlivých snímků:)
hostem IV. ročníku dfs bude jakub kadera - obrázek

hostem IV. ročníku dfs bude jakub kadera - obrázek

"vždy mne přitahovalo vše, co se týká divadla a filmů (hrané, animované a z dokumentů především dějepisné). v roce 2007 jsem se do soutěží pro neprofesionály přihlašoval poprvé. ve své tvorbě jsem se zaměřil na animovaný loutkový film a z hraných mám rád krátké humorné scénky." šestnáctiletý animátor představí na konviktu dva své snímky, několikanásobně oceněné na nejrůznějších českých festivalech neprofesionálního filmu.
přehlídka amatérské filmové tvorby se znovu uskuteční ve filmovém sále UC UP v Olomouci, letos to bude 4. prosince od 18 hodin
děkujeme vám za hojnou náštěvu na letošní přehlídce, pevně doufáme, že se vám dílka líbila a že nám zachováte přízeň!!! přidány byly dvě fotogalerie, tak se můžete kochat.
závěr patří hostům - letos krmení - obrázek

závěr patří hostům - letos krmení - obrázek

dfs jakožto přehlídka filmové tvorby nemusí nutně nabízet filmy narativní, příběhové. právě ono slůvko "tvorba" již několikrát ospravedlnilo projekce klipů či performance. ani letos se na přehlídce experimentům nevyhneme (colorize, helium, vesnická zábava), a dokonce samotný vrchol večera bude na výsost výtvarný. přivítáme intermediální skupinu krmení.
vaše ohlasy - obrázek

vaše ohlasy - obrázek

jedním z hlavních důvodů, proč dfs existuje, je rozvinutí diskuze. i letos jsme zvědavi na vaše ohlasy. prostor bude jak během přehlídky přímo v sále, tak po jejím skončení v klubu vertigo.
mikulášská nadílka - obrázek

mikulášská nadílka - obrázek

protože jsme se dozvěděli, že ve stejný čas kdy startuje naše přehlídka čeká olomoučany velkolepá předvánoční show, přicházíme s malým dárečkem pro ty věrné, kteří s námi budou od počátku, případně budou dobíhat s punčem v ruce (pozor!!! v sále zakázáno požívat čehokoliv krom filmů).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one